https://www.bananaicevape.com forum development schedule unique is most effective. quality https://www.freepho.to for sale. exceptional skillfulness might be the fundamental significance of who sells the best losangeleslakers.ru. cheap noob.to under $63 works to make spare time memorable also terrific. great quality https://www.parissaintgermainfc.ru/. variations of http://www.robinsreplica.ru/ for sale could very well meet up unique demands. https://www.vapesshops.ca/ vape store aren?ˉt as common as some of the other brands.

Kamna

Znak Cechu kamnářů České republiky

Naše firma se zabývá stavbou kachlových kamen a krbů s kachlemi již řadu let. Jsme členy Cechu kamnářů České republiky.

Kachle odebíráme od firmy Hein & spol., která má ve výrobě kachlů dlouholetou tradici.

Logo firmy Hein & spol.

Kachloví dodáváme v širokém množství modelů a tvarů. Součástí sortimentu je také bohatá nabídka římsoví v několika profilech včetně rádiusového římsoví.

Výrobní program kachloví vychází ze základního rozměru 22x22 cm. V nabídce máme také několik modelů v rozměru 22x28 cm. Na tyto rozměry je kachloví kalibrováno.

Standardní rozměry vyráběného kachloví je možné upravit dle přání a potřeb zákazníka ještě před nanesením glazury, což přispívá k zvýšení hodnoty kamen či krbu z hlediska designu. Minimalizuje se tak nechtěné znehodnocení kachloví při samotné realizaci kamen tzn. při rozměrových úpravách již naglazovaného kachloví.

Naše zboží prochází během procesu výroby a před expedicí kontrolou kvality. Drobné nepřesnosti ve velikosti, mírné rozdíly v odstínu a efektech glazury jsou nedílnou součástí tohoto kachlového zboží.

Vzorník kachlí Vzorník kachlí

Glazury

Veškeré vyráběné kachloví je možné glazovat v bohaté škále barevných odstínů nabízených glazur. Firma Hein má vlastní vývoj glazur sledující moderní trendy bydlení.

Kvalitní glazura, shoda odstínů jednotlivých kusů kachloví je výsledkem pečlivé kontroly a propracované moderní technologie výroby.

Stálost jednotlivých odstínů glazur v případě doobjednání je uspokojivá vzhledem k tomu, že keramika včetně glazur vychází svým složením z přírodních materiálů.

Vzorník glazur Vzorník glazur

Velkoplošná keramika Hein

Velkoplošná keramika Velkoplošná keramika
Velkoplošná keramika Velkoplošná keramika
Kontakt
Náhled mapy
IČO: 72844078
DIČ: CZ7503273701

Sídlo firmy:
Mistrovice 222
561 64, Jablonné nad Orlicí
tel./fax:
+420 777 333 732
mobil:
+420 777 222 159
mobil:
+420 777 222 854

www: www.kozel-stavby.cz
kozel.stavby@seznam.cz
Náhodná zakázka
Náhled zakázky
Rodinný dům pro manželé Čadovi více o projektu
Známka standardu ISO 9001

„Jsme držiteli systému jakosti odpovídající požadavkům ČSN EN 9001:2001“.

14. 6. 2014
NOVINKY

FIRMA SE PŘESTĚHOVAL DO VLASTNÍCH PROSTOR

Náhled projektu Náhled projektu Náhled projektu Náhled projektu
Partnerské weby